Základné informácie o EASYTRAVEL, s.r.o. - prevádzkovateľovi Dovolenka365.sk

O Dovolenka 365 sk

Niečo o našej spoločnosti

Cestovná agentúra EASYTRAVEL, s. r. o. pôsobí na trhu poskytovania služieb v cestovnom ruchu od roku 2003. Sme popredným predajcom zájazdov v regióne aj v rámci Slovenska, čo dokazuje aj množstvo ocenení, ktoré sme dostali od najväčších cestovných kancelárií.  Pri vzniku firmy bol hlavný zámer ponúkať lepšie, kvalitnejšie a rýchlejšie služby pri zabezpečení cestovateľských plánov. Našou veľkou prednosťou je skúsený a stabilný kolektív. Osobne poznáme takmer všetky destinácie, ktoré ponúkame. Roky poctivej práce a úspešné výsledky v rámci Slovenska na úrovni kamenného predaja nás nabádajú k neustálemu rozvoju, zlepšovaniu a rozširovaniu služieb.

Našu ponuku služieb sme pre Vás rozšírili o dovolenkový portál Dovolenka365.sk, ktorý sa stáva stále populárnejším na Slovenskom online trhu a hlavne na sociálnych sieťach. Sami si to môžete overiť v recenziách našich klientov na Facebooku, alebo Instagrame, kde sme momentalne #1 na trhu. 

Samozrejme sme autorizovaným predajcom zájazdov renomovaných a overených cestovných kancelárií (ďalej CK), s ktorými máme uzatvorenú riadnu zmluvu o predaji zájazdov. Všetky partnerské CK sú poistené proti úpadku CK v zmysle zákona. Zájazdy ponúkané u nás sú za rovnakú cenu a podmienok ako v CK, ktorá poskytuje daný produkt. Naším cieľom vždy bola, je a bude spokojnosť zákazníkov. Na trhu pôsobíme dlho a úspešne práve vďaka Vám, klientom, a za túto dôveru Vám úprimne ďakujeme.

 

Kolektív EASYTRAVEL, s.r.o. prevádzkovateľ Dovolenka365.sk.