Leda Beach Raňajky 25.11.17 na 8 dní letecky

Leda Beach, Turecko, Turecká riviéra, Side, 25.11.2017, Raňajky
Leda Beach
Termín:
25.11.2017 – 2.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:57868798
264 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Označenie usporiadajúcej CK: Leda Beach Hotel
Hotel
Hotel Leda Beach Hotel
Prehľad
Poloha:

Komplex sa nachádza na piesočnatej pláži, asi 100 m od centra Side. Autobusová zastávka sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Popis:

63 izieb v útulnom hoteli strednej triedy sa nachádza v hlavnej a susednej budove. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala, recepcia, internetový kútik a Wi-Fi a trezory (za poplatok), bufetová a à la carte reštaurácie (za poplatok), bar, TV miestnosť a mini trh. Vonkajší bazén a vonkajšie zariadenia sú v zime uzavreté. Ubytovanie:

Pohodlné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou/sprchou, WC, fénom, satelitným TV, telefón, minibar (za poplatok), klimatizáciou/kúrením (za poplatok, samostatne regulovatelné) a balkónom alebo terasou. Jednoposteľová izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Šport:

Stolný tenis a šípky. Zásobovanie 

Polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

  Tu spravíte NEZÁVÄZNÚ rezerváciu.

Naše ceny sú GARANTOVANÉ a v žiadnom prípade nie sú navýšené! To znamená, že sú úplne identické s cenami, zľavami a bonusmi ako ich poskytuje naša partnerská cestovná kancelária, ktorá daný zájazd organizuje. Odoslaním tohto formulára vykonáte len nezáväznú objednávku. Po odoslaní Vašej tejto objednávky budete oslovený telefonicky alebo mailom pracovníkom EASYTRAVEL, s.r.o., ktorý Vám poskytne ďalšie informácie ohľadom rezervácie. Ak si neviete poradiť s týmto formulárom, zavolajte nám na 02 / 381 060 71 , príp. nás kontaktujte mailom na info @ Dovolenka365.sk

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

 

Postup pri rezervácii:

Ak si urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu zájazdu, my overíme aktuálnu voľnú ubytovaciu kapacitu, dostupnosť leteniek, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu   a výšku všetkých povinných aj nepovinných príplatkov. Aktuálnu z dôvodu toho, že počas last minute obdobia sa ceny môžu zmeniť aj niekoľkokrát za deň. Ak bude Vami vybraný zájazd dostupný  a konečná cena Vášho zájazdu skontrolovaná, odsúhlasená a potvrdená naším pracovníkom, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu na kontrolu, inštrukcie k úhrade zájazdu, prípadne ďalšie pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Po úhrade zájazdu Vám najneskôr 5 až 7 dní pred odletom pošleme pokyny k odletu. Ak dôjde k zmene letových časov, ktoré ste dostali v pokynoch, tak do odletu na Vašu dovolenku Vás o tejto zmene informujeme my, prípadne organizujúca CK. Pokiaľ sa zmení čas odletu počas Vášho pobytu tzn. letové časy pri návrate z dovolenky domov, túto informáciu Vám dá delegát v mieste pobytu. Nezabudnite si prosím sledovať aj informačné tabule na hoteli, ktoré sú umiestnené väčšinou v blízkosti recepcie.


Dôležitá informácia pre odlety z Videne s nižšími cenami :

Dovolenkové odlety z Viedne s najnižšími last minute cenami sú väčšinou na prestupné lety, tzn. doprava do cieľovej destinácie je minimálne s jedným prestupom. Ide o párovanie voľných izieb s dostupnými letenkami, ktoré v poslednej dobe často používajú nemecké a rakúske CK. Priame lety sú vždy cenovo drahšie. V prípade objednávky vás na túto skutočnosť upozorníme telefonicky alebo emailom, ponúkneme aj priamy let s aktuálnou cenou. Nie je tu možná nezáväzná rezervácia len priama platba. Ak je cena a let voľný, pošleme vám pokyny k platbe, až potom objednáme záväzne zájazd. Ak sa náhodou medzitým vypredá, vrátime platbu v plnej výške obratom.

Časy odletov :

Presné časy odletov a príletov Vám samozrejme radi na požiadanie overíme, ak už budú v čase Vašej objednávky dostupné. Letové časy potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou 5 až 7 dní pred odletom. Ak sú letové časy skôr k dispozícii, prosím považujte ich za predbežné a nezáväzné. Ceny aj termíny pobytov sa môžu zmeniť podľa podmienok cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Ceny závisia od termínov, cien leteniek a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku a pod.).

Detské ceny :

Detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + jedno dieťa prípadne plus dve deti atď. Dieťa na druhej alebo aj tretej prístelke ak to ubytovanie umožňuje väčšinou má už vyššiu cenu ako dieťa na prvej prístelke. Detské ceny závisia podľa dosiahnutého veku dieťaťa. Takisto jednolôžkové izby majú väčšinou príplatky za obsadenie izby jednou osobou. Ak je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak napr. možnosť prístelky v apartmáne alebo štúdiu.

 

 

 

 

 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK