El Mouradi All inclusive 26.05.18 na 8 dní letecky

El Mouradi, Tunisko, Port El Kantaoui, 26.5.2018, All inclusive
El Mouradi
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63177608
od 310 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: El Mouradi Club Kantaoui
Hotel
Hotel El Mouradi Club Kantaoui
Hotelový slogan
krásny hotel ležiaci na piesočnatej pláži v letovisku Port El Kantaoui
Prehľad
Poloha:

Krásny hotelový komplex leží priamo na krásnej piesočnatej pláži v obľúbenom letovisku Port El Kantaoui, Port El Kantaoui je vzdialený 2 km, Sousse a medina 8 km, letisko Enfidha 47 km - golfové ihrisko " El Kantaoui " s dvoma 18 - jamkovými ihriskami " Sea Course " a " Panorama Course " je vzdialené 4 km.
Popis:

Vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, výťahy, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie, pizzeria, lobby bar, americký bar, pool bar, beach bar, bar, maurská kaviareň, diskotéka - 2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, vnútorný detský bazén, jacuzzi - obchod so suvenírmi, butik, kaderníctvo, internetový kútik a Wifi za poplatok. Pláž - hotel leží priamo na piesočnatej pláži - ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú za poplatok.
Ubytovanie:

Ubytovanie sa ponúka v príjemne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek alebo v bungalovoch. Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie, telefón, televízor a minibar za poplatok. Na izbách sa nachádza klimatizácia a balkón alebo terasa.Šport:

V hoteli je široká ponuka športových aktivít, hostia si môžu zahrať tenis, stolný tenis, golf, minigolf, šípky, volejbal mini futbal, vodné športy na pláži alebo navštíviť fitness centrum a saunu. V hoteli sa konajú pravidelné animačné a večerné programy so živou hudbou.
Stravovanie:

Program ALL INCLUSIVE zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. Okrem toho sa počas dňa pripravuje ľahké občerstvenie. V časovom rozmedzí, ktoré určuje hotel, sa servírujú nealkoholické a miestne alkoholické nápoje.

  Tu spravíte NEZÁVÄZNÚ rezerváciu.

Naše ceny sú GARANTOVANÉ a v žiadnom prípade nie sú navýšené! To znamená, že sú úplne identické s cenami, zľavami a bonusmi ako ich poskytuje naša partnerská cestovná kancelária, ktorá daný zájazd organizuje. Odoslaním tohto formulára vykonáte len nezáväznú objednávku. Po odoslaní Vašej tejto objednávky budete oslovený telefonicky alebo mailom pracovníkom EASYTRAVEL, s.r.o., ktorý Vám poskytne ďalšie informácie ohľadom rezervácie. Ak si neviete poradiť s týmto formulárom, zavolajte nám na 02 / 381 060 71 , príp. nás kontaktujte mailom na info @ Dovolenka365.sk

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Pobytové taxy:

Takmer vo všetkých krajinách Stredomoria budú toto leto po príchode na ubytovanie inkasovať na recepciách miestne dane, tzv. pobytové taxy za osobu a noc vrátane detí, sumy závisia od kategórie hotelov. Čím vyššia kategória ubytovania tým vyššia daň, sumy začínajú cca od 2Eur/osobu a noc

 

Postup pri rezervácii:

Ak si urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu zájazdu, my overíme aktuálnu voľnú ubytovaciu kapacitu, dostupnosť leteniek, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu   a výšku všetkých povinných aj nepovinných príplatkov. Aktuálnu z dôvodu toho, že počas last minute obdobia sa ceny môžu zmeniť aj niekoľkokrát za deň. Ak bude Vami vybraný zájazd dostupný  a konečná cena Vášho zájazdu skontrolovaná, odsúhlasená a potvrdená naším pracovníkom, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu na kontrolu, inštrukcie k úhrade zájazdu, prípadne ďalšie pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Po úhrade zájazdu Vám najneskôr 5 až 7 dní pred odletom pošleme pokyny k odletu. Ak dôjde k zmene letových časov, ktoré ste dostali v pokynoch, tak do odletu na Vašu dovolenku Vás o tejto zmene informujeme my, prípadne organizujúca CK. Pokiaľ sa zmení čas odletu počas Vášho pobytu tzn. letové časy pri návrate z dovolenky domov, túto informáciu Vám dá delegát v mieste pobytu. Nezabudnite si prosím sledovať aj informačné tabule na hoteli, ktoré sú umiestnené väčšinou v blízkosti recepcie.


Dôležitá informácia pre odlety z Videne s nižšími cenami :

Dovolenkové odlety z Viedne s najnižšími last minute cenami sú väčšinou na prestupné lety, tzn. doprava do cieľovej destinácie je minimálne s jedným prestupom. Ide o párovanie voľných izieb s dostupnými letenkami, ktoré v poslednej dobe často používajú nemecké a rakúske CK. Priame lety sú vždy cenovo drahšie. V prípade objednávky vás na túto skutočnosť upozorníme telefonicky alebo emailom, ponúkneme aj priamy let s aktuálnou cenou. Nie je tu možná nezáväzná rezervácia len priama platba. Ak je cena a let voľný, pošleme vám pokyny k platbe, až potom objednáme záväzne zájazd. Ak sa náhodou medzitým vypredá, vrátime platbu v plnej výške obratom.

Časy odletov :

Presné časy odletov a príletov Vám samozrejme radi na požiadanie overíme, ak už budú v čase Vašej objednávky dostupné. Letové časy potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou 5 až 7 dní pred odletom. Ak sú letové časy skôr k dispozícii, prosím považujte ich za predbežné a nezáväzné. Ceny aj termíny pobytov sa môžu zmeniť podľa podmienok cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Ceny závisia od termínov, cien leteniek a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku a pod.).

Detské ceny :

Detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + jedno dieťa prípadne plus dve deti atď. Dieťa na druhej alebo aj tretej prístelke ak to ubytovanie umožňuje väčšinou má už vyššiu cenu ako dieťa na prvej prístelke. Detské ceny závisia podľa dosiahnutého veku dieťaťa. Takisto jednolôžkové izby majú väčšinou príplatky za obsadenie izby jednou osobou. Ak je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak napr. možnosť prístelky v apartmáne alebo štúdiu.

 

 

 

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK