Delphin Deluxe Resort Okurcalar Ultra all inclusive 18.04.18 na 8 dní letecky

Delphin Deluxe Resort, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Okurcalar, 18.4.2018, Ultra all inclusive
Delphin Deluxe Resort
LM
Termín:
18.4.2018 – 25.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:60502549
od 410 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Delphin Deluxe
Hotel
Hotel Delphin Deluxe
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej piesočnato - štrkovej pláži v letovisku Okurcalar
Prehľad
POPIS
Kvalitný hotelový komplex zo siete Delphin leží priamo pri piesočnato - štrkovej pláži, v krásnom prostredí palmových stromov a pestrofarebnej záhrady. Hotel pozostáva z hlavnej budovy ktorá má 6 poschodí a vedľajšej 7 poschodovej budovy v ktorej sa nachádzajú prevažne rodinné izby. V areáli hotela sa nachádza menší akvapark, lunapark a nákupnú uličku.
WEB
www.delphindeluxehotel.com
POLOHA
Hotel sa nachádza v stredisku Okurcalar, 32 km od Alanye, 90 km od letiska v Antalyi.
UBYTOVANIE
Štandardná izba Priestranné moderné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, mini barom (dopĺňaný denne), kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.
PLÁŽ
Piesočnatá pláž so štrkovým vstupom do mora leží priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži a pri bazéne poskytované bez poplatku. Osušky sú za depozit.
STRAVOVANIE
K dispozícii je hlavná reštaurácia, 7 a´la carte reštaurácií: turecká, čínska, talianska, japonská, mexická, rybia, francúzska, 14 barov vrátane disko baru, baru na pláži a detského baru.
PRE DETI
Mini klub (4-12 rokov), animácie, detské menu v reštaurácii, detská stolička v reštaurácii, vonkajšie a vnútorné detské ihrisko, mini disko, detské kino, detský kočík za depozit.
ŠPORT A ZÁBAVA
K dispozícii sú animácie, športové turnaje, tenisové kurty, osvetlenie tenisových kurtov, kino, fitnes, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, aerobik, vodné pólo, gymnastika, step aerobik, kanoe, televízna miestnosť, diskotéka. Za poplatok sú lekcie tenisu, tenisové vybavenie, bowling, biliard, herňa, vodné športy, škola potápania.
WELLNESS A ZDRAVIE
Bez poplatku môžete využiť saunu, hammam, parný kúpeľ a turecký kúpeľ. Za poplatok sú ostatné služby SPA, masáže, peeling, jacuzzi, kaderníctvo, doktor, čistiaren
KONCEPT
Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, olovrant (každú nedelu), obedy a večere, detské večere formou bufetu, snack servis, zákusky, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlinu. Importované alkoholické nápoje, fľašové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK